Bodrum Marina

Bodrum marinada farkı tadın…

 
Günümüzün trendleri gereği alışveriş gücü yüksek ve yeme-içme eğlence mekanları müşterilerinin olduğu Bodrum marina artık yeni bir çekim merkezi. Tanınmış dünya markalarını Bodrum marina çarşılarında yan yana dizili bulursunuz… Yapıları gereği püfür püfür bir sahada, yazın yakıcı güneşinden uzaktaki bu alışveriş merkezleri Bodrum’a gelenlere içindeki kafeler ve restoranlarla da çekici hale gelmeden edemiyor..

Bodrum Marina özellikle Türkiye’nin ve dünyanın sayılı markalarının son yıllarda ard arda ve giderek büyüyerek barların ve restoranların göz alıcı olduğu bir bölge

Bodrum Marina‘nın çevresi de öyle, kafe ve restoranları kadar şık giyim mağazalarının varlığıyla da son günlerde ilgi odağı oldu. Bu bölgede yürümek ve alışveriş yapmak gününüzü keyifli kılar.

 Günlük ev ve tekne ihtiyaçlarını karşılamak, ev ve tekne dekorasyon gereksinimlerinizigörmek için bilinen mağazaların hepsi burada bulunmakta. Bodrum’da yeni markalar, yeni açılımlar, yeni restoranlar ve yürüyüş yolunu sahil boyu Bodrum Marina'da  bulursunuz.