Tekne Turları

Mavi yolculuk kavramının doğduğu, daha tekne turları yaygınlaşmadan uzun turların başlangıcı olan Bodrum…

Bodrum Türkiye deki en popüler tekne turlarına ev sahipliği yapmaktadır. Bir gün içinde Egenin en temiz sularında Bodrum mavisi ile mutlu olursunuz.  Şarkılara, şiirlere, romanlara ve öykülere ilham vermiş ve vermeye devam eden Bodrum günübirlik tekne turları tatilin bir parçası olması bir yana, bir yaşam tarzıdır…

Günübirlik tekne turları gün boyu adaları, koyları ve plajları ziyaret etmenizin yanı sıra muhteşem sularda denize girmenizi sağlar.

Bir kere, deniz zevkin ta kendisidir... Günübirlik Tekne turları daha çok Bodrum yakınlarındaki Karaada doğal termal su başta, Akvaryum koyu, Deve Plajı, Tavşan burnu, Meteor Çukuru, Aspat Plajı, Poyraz Limanı ve Orak Adası yakınlarındaki koylarını ziyaret edilip her koyda 30 ile 45 dakika arasında yüzme molası, snorkeling ve tüm su sporları ve deneme dalışı yapma imkânı bulabiliyorsunuz. Ayrıca gruplar için özel tekne kiralayarak kendi belirleyeceğiniz koyları ziyaret edebilirsiniz. HARAKET SAATI: Sabah 09.00 - 11.30 arasında başlayan turlar akşam 17 - 18.00'e kadar sürüyor.