Mıdtown Alışveriş Merkezi

Midtown Alışveriş Merkezi, Bodrum Yarımadası’nın ‘ticaret merkezi’ olarak nitelendirilen Ortakent mevkiinde, 90.000 m²’lik arsa alanı üzerinde yer alır.
2.000 m2’lik sinema, 1.500 m2’lik spor salonu, 500 m2’lik çocuk oyun alanı, kapalı ve açık otoparkı, 55.000 m² kiralanabilir alanıyla dünyaca ünlü ulusal ve uluslararası markalara ve farklı lezzetleri ile restoran & kafelere ev sahipliği yapar.
Çevresel koşullara uygun olarak tasarlanmış mimari yapısıyla Bodrum’un en büyük Alışveriş ve Yaşam Merkezi olma özelliğine sahiptir.
Bodrum’da anayol üzerinde imara açık en geniş alanda inşa edilmesi ve Ortakent’in stratejik konumu itibariyle Bodrum Yarımadası’nın nüfus, ticaret ve
perakende dağılımının tam ortasında yer alır.
Bodrum’un en büyük alışveriş ve yaşam merkezi olma özelliğini taşıyan Midtown Alışveriş Merkezi, 365 gün Bodrum’u ziyaret edenlere ve Bodrumlulara şehrin hareketli yapısına uygun aktif, keyifli bir ortam sunmaktadır.
Bodrum’a kazandırdığı yeni yaşam olanakları ve markalarla, bölge yaşamını değiştirme misyonunu üstlenen Midtown Alışveriş Merkezi, 28 Haziran 2012’de
ziyaretçilerine açılmış Bodrum’un değişmeyen alışkanlığı haline gelmiştir. Mayıs 2018’de açılan yeni bina konseptiyle birlikte Midtown Alışveriş Merkezi
içerisinde kültür, sanat, eğlence ve spor öğelerini barındıran kompleksleri de hayata geçirmiştir.
**Midtown Alışveriş Merkezi yatırımı, Karakaya Group Şirketleri tarafından gerçekleştirilmiştir. Açıldığı günden bu yana grup bünyesinde yönetilmektedir.
 

Midtown Alışveriş Merkezi
Ortakentyahşi, Cumhuriyet Cd. No:6, 48420 Bodrum/Muğla
TEL: 0252 307 0000