Black7 Bodrum, Resmi Olarak Merhaba Dedi…

30-10-2019 de eklendi ve 1732 kez görüntülendi.

Bodrum’a kazandırdığı her yeni mekan ile eğlence sektörüne getirdiği yeniliklerle adından sıklıkla bahsettiren Murat Oğan ve Tahir Bulca’nın  sahipleri olduğu By Eskici Bodrum, hizmetine Black7 Bodrum ismiyle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda resmi açılışını gerçekleştirdi. Açılışa çok sayıda davetli katıldı.

Bodrum gece hayatına 20 yıla yakın bir süredir hizmet eden ve Bodrum’a farklı tarzlarda ve kaliteli hizmet sunan mekânlar kazandıran Murat Oğan ve Tahir Bulca’nın, daha önce açtığı By Eskici isimli mekânı, Black7 olarak faklı bir konsept ile yeni yerinde hizmet vermeye başladı. 18 Ekim’de eğlenceye kapılarını açan Black7 Bodrum, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda düzenlediği kokteyl ve Cumhuriyet Balosu Partisi ile de Bodrum eğlencelerine resmi olarak ‘Merhaba’ dedi. Bodrum Cumhuriyet Caddesi’ndeki Kilise Meydanı’nın merkezinde yer alan Black7 Bodrum’un açılışına Oğan ve Bulca’nın arkadaşlarının yanı sıra Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile çok sayıda seçkin kişi katıldı. Müzik eşliğinde Cumhuriyet bayramını ve açılışı kutlayan davetliler, gece boyunca eğlenerek dans etti.

Sabah saat 11.00 itibari ile hizmet vereye başlayacak olan Black7, denize sıfır konumuyla kaliteli hizmeti bir araya getirirken farklı dekoru ve materyalleri ile de ziyaretçilerine zamanda yolculuk yaptıracak bir mekan.

Günün her saati yemek yenilebilen akşam yemeğinin ardından müziğin ritminin yavaş yavaş yükseldiği Black7’da, bardaki trafik hızlanarak kokteyl ve içecek sunumları ön plana çıkıyor. Hayattan zevk almayı seven, renkli bir ruha sahip ve sokak kültüründen keyif alan her yaş grubundan konuğa hitap eden Black7, kültürlü, rafine zevklere sahip ve eğlenmeyi iyi bilen insanları bir araya getirmeyi hedefliyor.

Modern dekoronun yanı sıra Türkiye’de rock müziğin öncülerinden, Anadolu Rock türünün kurucularından olan Barış Manço’ya ait tarihi bir orgun da aralarında bulunduğu materyaller ile görsel bir zenginlik de sunan Black7, her döneme damgasını vurmuş yerli ve yabancı şarkılarla misafirlerine keyifle vakit geçirip, rahatlıkla sohbet edebilecekleri keyifli bir ortam sunmakta.