Tatlıtuğ Eşi Başak Dizer’in Rahat Edebilmesi İçin Bodrum'da Villa Tuttu

02-07-2020 de eklendi ve 38943 kez görüntülendi.

Kirası dudak uçuklattı!

Magazin dünyasının örnek çiftlerinden Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer, Bodrum’da tatil yapıyor. Bodrum'daki evlerini virüsten uzak tatil yapmaları için ailesine tahsis eden yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer için taş ev kiraladı. Tatlıtuğ eşi için kesenin ağzını açtı. İşte Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer’in rahat edebilmesi için tuttuğu villanın kirası…

Bodrum'daki evlerini virüsten uzak tatil yapmaları için ailesine tahsis eden yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer'le geceliği 50 bin TL olan taş evde konaklamaya başladı.

Koronavirüs karşı ailesini koruma altına alan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Bodrum'daki iki evini rahat edebilmeleri için ailesine tahsis etti. Tatlıtuğ, kendisi ve eşinin rahat edebilmesi için de villa kiraladı.

500 BİN TL ÖDEYECEKLER
Milliyet'te yer alan habere göre: Eşi Başak Dizer'le Bodrum'da tatil yapan oyuncunun, geceliği 6 bin 500 euro yani 50 bin TL olan taş evde konaklamaya başladı. Ünlü çiftin, burada 10 gün kalacağı ve 500 bin TL ödeyeceği söyleniyor.

KIVANÇ'IN YAZ STİLİNİ PAYLAŞTI

Baş başa tatil yapan ikiliden Dizer, önceki gün eşinin yaz stili kombiniyle çektiği fotoğrafını Instagram'dan paylaştı.
Kıvanç Tatlıtuğ'un paylaşımına hayranları yoğun ilgi gösterdi. Fotoğraf kısa sürede yüzlerce yorum ve beğeni aldı.

Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer’in rahat edebilmesi için villa tuttu! Kirası dudak uçuklattı!