BAYRAMA ÖZEL ASTRO TAROT AÇILIMINIZI MUTLAKA OKUYUN

Habere Oy Verin:

Ünlü enerji uzmanı ve şaman Asuman Büyüksoy, tüm burçlar için bayrama özel astro tarot açılımlarına baktı ve yorumladı. Bakın bu hafta hangi burçları, neler bekliyor... Hangi burç için karar alma zamanı, hangi burçlar için kritik bir dönem? Unutmayın, önce kendi burcunuzu, sonra yükselen burcunuzu okuyacaksınız. Üstelik tüm tarot açılımları, burç yorumunuzun hemen yanında... İşte bu hafta tüm burçları bekleyen gelişmeler;

KOVA'LAR VE YÜKSELEN KOVA'LAR

Kova’lar için son zamanlarda çıkmış en iyi kartları görüyorum. Çok hayırlı şeyler olacak. Özellikle aşk ve iş hayatlarında… Aşk açılmış ama gördüğünüz gibi. Nihayet 3-6 ay aralığında bir aşk var! Bu arada iş dünyasında, özellikle serbest ticaret yapan Kova’larda bir güçlenme, ekip kurma, sağlam kapılar arkasına girme gibi olaylar gerçekleşecek. Hayır dolu günler geliyor Kova’lar için. Kova kadınları için ayağa kalkma, dirilme ve maddi anlamda çok güçlenme dönemi gelmiş. Bir tek şartı var; teslim olma… Yaradan kartı çıkmış. Eğer teslim olmazlarsa, sisteme teslim etmezlerse bu güzel gücü alırken biraz zorlanabilirler. Kısacası çok güzel günler sizi bekliyor ama lütfen kendi önünüzden çekilin sevgili Kova’lar.

BALIK'LAR VE YÜKSELEN BALIK'LAR

Büyük bir şans dönemindesiniz. Balık’lar bu senenin şanslı burçlarından. Çünkü, Jüpiter Balık temsilcisidir veuzunca bir dönemdir Jüpiter Balık’ta. Onlar için yeni yapılanmalar görüyorum. Korunduklarını görüyorum. Hem şans hem de aşk enerjisi balıklara geldi. Mutlu olacakları bir dönem gelece. Büyük bir kaosu da atlatacaklarını söylüyor kartlar. Bu da onları zenginliğe ve sağlam kapılara taşıyacak. Çok güzel bir dönem geliyor sizin için. Ama daha maddesel… Aşk da var tabii. Ama önce para geliyor, şans enerjisi bağlamında. Yakın bir gelecekte üstelik…

BOĞA'LAR VE YÜKSELEN BOĞA'LAR

Sevgili Boğa’lar hayallerinize gidin! Yeni yapılanmalar var hayatınızda. Ama size şunu söylemeliyim. Bir şeyleri yaparken iyi tartın. Özellikle ocak ve mart aralığına kadar bekleterek tartın. Bir yol düşünceniz olabilir, ya da taşınma düşüncesi olabilir. Bunu özellikle iyi tartın. Çünkü hayatınızda filizli bir başlangıç dönemi geldi. Sizin üretkenliğinizi çok etkileyecek. Bu önemli. Aniden karar almayın lütfen. Hiçbir şey için. Nakil olmasın, göç etmeyin. Aklınızda iyice değerlendirin, tartın, düşünün. Bu dönem düşünmenizi salık veriyor.  

İKİZLER VE YÜKSELENİ İKİZLER BURCUNDA OLANLAR

Gelmiş ve gelebilecek en güzel kart açılımlarından biri geldi size. Denge geldi, hediye geldi, kader çarkı döndü. Kalp kırıklıklarınız olmuş olabilir. Kalkın onun üzerinden. Kılıç çekin üzerine! Çok güzel bir dönemin başladığına işaret ediyor kartlar. Hediyeler geldi size. Bunlar 6 ay kadar daha sürecek. Kader çarkı dönmeye başladı. Kutlamalar başladı! Bu hafta açılmış en güzel kartlar sizin oldu. Bu kutlamaların keyfini çıkarın.

YENGEÇ'LER VE YÜKSELEN YENGEÇ'LER

Size çok güzel bir açılım geldi. Hem ilişkilerinizde, hem yeni filizli başlangıçlarınızda kader dönüyor. Sabrı öğrenen Yengeç’lere hayrını sunmaya ve onların yaralarını sarmaya geldi. Açıkçası burada inançlarınız da çok önemli. Artık bitti! Çok güzel bir dönemdeyim ve bana ait olan her şeyi alacağım inancında olun lütfen. Çünkü çok güzel bir dönem başlamış sizin için. Yakın dönemde bir yıkım yaşamış olan Yengeç’ler varsa, özellikle toprak elementinden olanlar, onlar da şansla ödüllendirilecekler. 

ASLAN'LAR VE YÜKSELEN ASLAN'LAR

Epeydir oturtamadığınız bir düzenli nakit akışını az da olsa düzene sokmaya başlamışsınız. Şahsi üretkenliğinizi de bulmaya başladığınızı görüyorum. Açıkçası sevindirici. Hayalinizdeki taçlı başlangıçlara gidiyorsunuz. Bu senenin sonunda Aslan’lar çok iyi olacak. Yakın bir gelecekte taşınma var. Bu da önünüzü açacak. Bir yıkım döneminin sonu anlamına gelecek. Lütfen net olun! Çünkü Aslan’ları etkileyen en önemli şey kendileri. Hava burcu ile olan ilişkilerine dikkat etmeli Aslan’lar. Yeni bir birliktelik kurmasınlar. Mutlu bayramlar.

BAŞAK'LAR VE YÜKSELEN BAŞAK'LAR

Sevgili Başak’lar “Ben bunu hak etmedim, böyle olmamalıydı” duygunuzu artık bir kenara bırakmanız gerektiğini söylüyor kartlar. Sizler düşünerek bir karar aldınız. Bu karar çok hayırlı diyor kartlar. Ya bir iş  değişikliği, ya da bir evlilik kararı aldınız. Zaman zaman “acaba” diyorsunuz ama demeyin. Bu kararın çok hayırlı olduğu ortada. Donanım ya da bir koltuk görünüyor kartlarınızda. Bu bir mevki olabilir. Uyuyan hayatınız uyanma sürecine girmiş. Güzel bir dönem başlamış sizin için.Güzel yarınlar diliyorum. Sevgimdesiniz. 

TERAZİ'LER VE YÜKSELEN TERAZİ'LER

Sizin için aslına bakarsanız kartlar güzel şeyler gösteriyor. Yalnız bazı konularda, gece uykusuzluğuna kadar varmış huzursuzluklar yaşıyorsunuz. Lütfen bu konularla alakalı karar alın. Siz bu kararı aldığınızda, sistemin sizi  desteklediğini göreceksiniz. Hayatınızın bir yerinde bir konu ile alakalı, bu ya beraber olduğu kişiye ya da çocuğa yardım yapmak isteyen Terazi’ler varsa, yapsınlar bir an önce. Zaman sizi destekliyor. Örneğin çocuğunuz bir şey yapmak istiyorsa, yurt dışına gitmek ya da bir yatırım yapmak istiyorsa, buna destek verin. Nakil ya da göç görüyorum. Terazi’lerde bu hafta bu konuda da bir hareket görüyorum. Hayırlıdır diyor kartlar.

AKREP'LER VE YÜKSELEN AKREP'LER

Gördüğünüz gibi ilk kartınız Güneş olarak açılmış. Çok güneşli bir dönem başlıyor sizin için. Bolluk, bereket içinde olacaksınız. Hemen onun yanına da hayır dolu bir dönemin geldiğini işaret eden Hayır kartı açılmış. Özellikle yurt dışını ilgilendiren konularda önünüzün açıldığını görüyorum. Bu konu bugüne kadar uyumuş, deyim yerindeyse. Yani istenen performans bir türlü gelmemiş.  Ama artık geliyor. Hayatınızda çaresiz olduğunuz bir konu daha var. O çaresizlik alanından çıkmanız gerekiyor. Çünkü hayatınızdaki tüm ilişkileri etkiliyor. Çok güzel bir açılım gelmiş. Aldığınız kararlar çok güzel. Karar kartı da gelmiş. Bu da uyuyan bir konuydu. Artık uyanın ve doğru kartlar verin. Akrep’ler için hayır dolu, güzel günler var.

YAY'LARVE YÜKSELEN YAY'LAR

Kartlar diyor ki, önünüz açık. Bu seneyi yeni yapılanmaları deneyerek kullanabilirsiniz. Özellikle Yay burcu kadınların zaman zaman gel-git’leri olacak, blokajları olacak. Onlar ayağa kalkma konusunda sınanabilecek. Denge kurmak konusunda sınanabilecekler. Bu hafta özellikle böyle bir gel git durumu olabilir. Lütfen Yay kadınları kendilerine dikkat etsin. Bolluk, bereket ve refah enerjisi onlarla birlikte yürüyor. Bu enerjiyi kaçırmasınlar derim. Sevgimdesiniz.

OĞLAK'LAR VE YÜKSELEN OĞLAK'LAR

Sizin hayatınızda da bazı korkuların olduğunu görüyorum. Bu korkular sizin duygu durum aralığınızı değiştirerek, bazı konularda kendi kendinizi kandırmanıza sebep oluyor. Gereksiz kilitlenmeler yaşıyorsunuz, bunu görüyorum kartlarınızda. Uyanın artık! Çünkü çok verimli bir döneme giriyorsunuz, kendi önünüzü kendiniz açabilirsiniz. Çünkü sistemden destek alıyorsunuz. Su insanlarıyla birlikteliklerden, ya da yükseleni su burcu olan Oğlak’lar, kendi kendinizi yükseltebilirsiniz. Maddi ve mana ilişkilerinizde sizin için çok hayırlı bir dönem geliyor. Kartlar, lütfen ‘uyanın’ diyor. Oğlak’lar rekabet alanında güçlü oldukları bir döneme giriyor, korkmadan ilerleyin. 

KOÇ'LAR VE YÜKSELEN KOÇ'LAR

Hayatınızın kader dönemindesiniz. Sizin için önümüzdeki 1-1.5 ayda korunan burçlardan olduğunuzu söyleyebilirim. Ama özellikle iş hayatınıza ilişkin bir bölümde, üzüldüğünüz ve göstermediğiniz ilişkilerinizin tamamında, kaldıramadığınız bölümlerin tamamında ‘tamam buraya kadar’ deyip belki de içinden çıkacaksınız. Çıkmalı mısınız? Aslına bakarsanız, evet çıkmalısınız. Çünkü bunun için de verilebilecek zaman 1 ya da 1.5 ay… Bazı Koç’lar, bir yerde bir oluşumun içinde epeydir tutuyor  olabilir kendilerini. Sistem onlara ‘artık tamam çıkabilirsin’ diyor. Sistem onları zorluyor.Kendileri çıkmak istemese bile! Koç’lar kendi dünyalarında, bir şeyleri bitirme aşamasına gelecekler bu dönem içinde. Bu hafta itibariyle bu dönem başlamış. Sevgimdesiniz…

 

 

Haber Yorum

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

-