TAROT KARTLARI BU HAFTA SİZLER İÇİN NE SÖYLÜYOR?

Habere Oy Verin:

Bodrum'da yaşayan ünlü şaman ve enerji uzmanı Asuman Büyüksoy, tüm burçların astro tarot açılımını yaptı. Tümüyle kendi ismini taşıyan tarot metoduyla burçların iç dünyasına giren Büyüksoy, bu haftanın ve önümüzdeki günlerin sizler için neler vadettiğini gördü ve sizinle paylaştı. Unutmayın, önce burcunuzu daha sonra da yükseleninizi okuyacak ve her burcun yanında kendinizle ilgili tarot açılımını gözlerinizle göreceksiniz. Bakalım kartlar sizin için ne söylüyor?

KOVA

Bu ayki açılımınızda yeni yapılanmaların hayatınızda olduğunu görüyorum. Bu yeni yapılanmalar hem özel hayatınızı hem de aşk hayatınızı ilgilendirecek. Bu yapılanmaları yaparken, akit, sözleşme gibi şeyleri de imza edebilirsiniz. Hatta bazılarınız sevdiği kişiyle ciddi bir ilişkiye adım atabilir. Yönünüzü belirleyeceğiniz bir duruma geçeceksiniz. Bu konuda net olmanızı özellikle belirtmek istiyorum. Sizin için yıldızlı olacak bölümlere geçmek üzeresiniz çünkü… Sevgimdesiniz. 

BALIK

Sizler bu senenin şanslı burçlarından birisiniz. Yaralarınızın sarıldığı dönem geldi şimdilerde. Kader çarkı hala dönmeye devam ediyor. Akitleriniz, sözleşmeleriniz ve yıldızlı alanlarınız mevcut. Çok güzel bir dönemdesiniz gerçekten. Kartlar, sizin için tek bir uyarı vermiş: Net ol! Hayatının her bölümünde kararlar almak üzeresin. Aldığın bu kararları verirken sistem seni destekleyecek. Evren destekleyecek. Ama tarotlar soruyor: Net misiniz Balıklar? Sevgimdesiniz…

KOÇ

Koçlar adına maalesef tüm blokajların aktif olduğu, kendilerini çaresiz hissettikleri bazı olayları ve dönemleri görüyorum. Ve onlara şunu öneriyorum; Koç’lar siz hangi konuda çaresizseniz, hangi konuda kendinizi eli kolu bağlı ve yorgun hissediyorsanız, bunları buldunuz mu? Lütfen bunları tespit edin ve bitirin. Eğer bunu başarırsanız sistem sizi yükseliş enerjilerine atacak. İnanışlarınıza da her zaman sahip çıkın. Bu senenin sonlarına doğru bu inanışların desteğiyle ‘şanslıyım, yapabilirim, mutluyum’ gibi yönününüzün ve gönlünüzün açılacağını görüyorum. Ama şu an itibariyle Koç’ların biraz kilitlenmiş olabileceğini ve duygu durum aralığının düşmüş olabileceğini görüyorum. Lütfen artık sizi zorlayan blokajlarınızdan özgürleşin. Sevgimdesiniz…

BOĞA

Sizin adınıza da kader çarkının bir dönüş gerçekleştirdiğini görüyorum. Hayallerinize doğru adım atmanız gerekliliği konusunda tarotlar size net bir uyarı vermiş. Kova, İkizler, Terazi cinsinden kişilerle diyaloglarınızın ilerleme olasılığını görüyorum. Telefon, telekomünikasyon, internet ve yazılım olaylarına da dikkat etmeniz gerektiğini söylemeliyim. Sizler de hayatınıza dair güzel bir dönem geçirmektesiniz. Bu ay çok verimli bir ay olacak. Hayallerinize doğru ilerleyin. Sevgimdesiniz…

İKİZLER

Sizin adınıza bir kutlama dönemi görüyorum. Yeni bir yapılanma görüyorum. Hayatınıza epeydir beklediğiniz hediyelerin geleceğini görüyorum. Kartlar size tek bir şey söylüyor. Lütfen kendi kendinizi demoralize etmeyin, kendinizi kandırmayın. İyi iyidir, kötü kötüdür. Lütfen bunu bu andan itibaren anlayın, farkına varın. Bu yeni yapılanma içinde rekabet olabilir. Ama sizin önünüz açık. Sistem ve evren tarafından destekleniyorsunuz. Güzel bir açılım var. Siz kendinizi kilitlemediğiniz taktirde daha güzel günler göreceksiniz. Sevgimdesiniz. 

YENGEÇ

Sevgili Yengeç’ler, sizin için kartlarımız bir mahkeme ve muhakeme dönemini, belki de reel mahkemeleri işaret ediyor. Bu yıkım olabilecek dönemi ne yapmam lazım duygusuyla geçiriyor olabilirsiniz. Kartlarınız size şunu söylüyor: İnanışlarınızı sağlam tutun ve ben bunu hak etmemiştim duygusundan da bugün ve bundan sonrasında ayrılın ve uzaklaşın. Göreceksiniz ki yaşamınızı daha üretken ve verimli hale getireceksiniz. Bu dönem muhtemelen bir sınav. Tekrarlanmaması açısından yeni bir hayat ağacına doğru ilerlemeniz gerektiğini kartlarda görüyorum. Örnek; bu duygu durum aralığından çıkmanız gerekiyor. Demek ki biraz dalgalanmışsınız bu dönemde. Sevgimdesiniz. 

ASLAN

Sizin için şunu söylüyor kartlar; sizin hayatınızda bazı kalp kırıklıkları var. Ama diyor ki ‘iyice düşünerek, ne yapmanız gerektiğine karar vererek, ya bir şeye arkanızı dönüp çıkacaksınız ya da orayı kontrolünüz altına alacaksınız’. Yani her iki halde de çok büyük bir değişiklik yapacaksınız. Hayatınızla, donanımlarınızla, sevginizle ve sevdanızla alakalı ayağa kalkıp kılıç çekme zamanı geldi diyor kartlar. Sizden aykırı bir şeyin sizin hayatınızda söz sahibi olmasına izin vermeyin diyor kartlar. Kontrol edemiyorsanız çıkın buradan diyor. Çok net bir uyarı bu. İlk kart olarak size çektiğim sistem sizi bolluk ve bereket enerjisiyle ödüllendiriyor. Bu sene Aslan’lar şanslı ve hayallerine gidebilecek olan burçlardan. Şimdi artık eylem yapma zamanı Aslan’lar için. Sevgimdesiniz. 

BAŞAK

Sizin için yaşamsal dengelerin oturmak üzere olduğunu görüyorum. Kaldı ki oturmak zorunda zaten, çünkü Başak’lar dengeyi sever. Sabırlı biridir. Nitekim sabır da sonuna gelmiş. Kararlarınızda bazı kayıpların kabullenmelerini görüyorum. Bunu kabullenenler için yeni yeni filizlerin başlangıcını müjdeliyor kartlar. Ev alacak, taşınacak ve seyahata çıkacak olan Başak’lara ‘tamamdır, yapabilirsin’ diyor kartlar. Yaraların sarıldığı bir dönem Başak’lar için. Güzel bir dönemdesiniz, şanslısınız. Sevgimdesiniz. 

TERAZİ

Sevgili Terazi’ler. Sizi zorlayan bazı şeyler yaşamışsınız. Bunlar maddi olabilir, aşk hayatınızda olabilir. Sağlık konusunda olabilir. Dünyanızın içinde sizi zorlayan ve kilitleyen bazı olaylar yaşamışsınız. Bunların açılmak üzere olduğunu görüyorum. Çok güzel bir şey bu. Bunun dışında bugünler geldiğinde ‘net olun’ uyarısı gelmiş. Çünkü şartlar önünüzde. 3-6 ay aralığında daha sizi kilitleyen duygularda kalacaksınız. Olayların etkisi biraz daha sürecek. Ama düzen ve akış enerjisi, korunma enerjisi gelmiş. Yaradan kartı, Aziz kartı sizlere çıkmış. Neye inanışınız varsa onun tarafından korunduğunuzu gösteriyor bu. Sistem sizi koruma bölümüne almış, şanslı burçlarımızdansınız. Sevgimdesiniz. 

AKREP

Size sert uyarılar verdim bir süredir. Yıkılma var gibi… Ama şimdi bir şekilde şans enerjisi yeniden kader aracılığıyla sistemlerinize girmiş. Bu dönemde, bu şansı yakalamak için iyi değerlendirmeler yapın. Sizler ani öfkleeri olabilen, ani hareketler yapabilen insanlarsınız. Kendinizi yıkım açısına atmayın. Telefon, telekomünikasyon, diyaloglarınıza dikkat edin. Orada yeni bir yapılanma hayatınıza gelebilir. Güzel bir akrep açılımı görüyorum. Dönen kader çarkının başladığı ve bittiği gibi size şans getirmesini diliyorum. Sevgimdesiniz. 

YAY

Sizin için taçlı başlangıçları görüyorum. Kaderiniz getirmiş üstelik. Bu zaman zarfı içinde biraz hareket halinde olacaksınız. Ama elinizde daimi bir para olacak. Düzenli bir nakit akışı başlamış. Size de yaradanın önünün açıldığı bir dönem gelmiş. Lütfen hayatınızda bu dönemi yakalarken inanışlarınıza sahip çıkın. “Biliyorum zaten bunun böyle olacağını, hak ettiğim hayata kavuşacağımı biliyorum” diyebilirsiniz. Dönem sizden yana. Sevgimdesiniz. 

OĞLAK

Hayatınızda bulunduğunuz yerde gerçek kararların alındığı, yaraların sarıldığı bir döneme geçiyor olabilirsiniz. Su kişileriyle olan diyaloglarınıza dikkat etmeniz ve iyi muhakeme etmeniz gerektiğini söylüyor kartlarınız. Ama siz her zaman kontrolü elde tutmak isteyen kişilersiniz. Yaşamın yine kontrolü, güzel bir şekilde sizin ellerinize teslim edebileceğini görüyorum. Zaten oğlaklara güzel gelecek bir dönemdeyiz. Ama kayıplarını kabul edip ‘bitti artık’ demeleri halinde… Yeni yaşam hakkınızda hayırlı olsun diyorum şimdiden. Sevgimdesiniz. 
 

Haber Yorum

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

-