ASUMAN BÜYÜKSOY'LA HAFTALIK ASTRO TAROT AÇILIMINIZ

Habere Oy Verin:

Bodrum'da yaşayan şaman ve enerji uzmanı Asuman Büyüksoy, her hafta olduğu gibi sizlerin astro tarot açılımlarınızı yaptı. Bu hafta hangi burcu ne gibi gelişmeler bekliyor? Kimler önemli kararlar aşamasında? Hangi burç, aşka yelken açacak, hangisi işte başarıya koşacak? İşte haftalık tarot açılımınız. Önce kendi burcunuzu, daha sonra yükseleninizi okuyun...

KOÇ

Tarotlar sizlere bu hafta özgürleşmeniz gereken duyguları ve olayları bulup bulmadığınızı sordu sevgili koçlar. Çünkü bu duygu ve olaylar sizin zayıf halkalarınız. Bulanlar ve onlarla bağlantılarını kesen koçlar için önlerinin açıldığı dengelerin sisteme girdiği bir dönem başlıyor. Onlar zayıf oldukları "kaldıramıyorum" diye düşündükleri her bölümde sağlam alanlara geçmek üzereler. Düzenli nakit akışı yerini bolluk ve refah bölümünde güçlendiği bir hayata bırakıyor. Haftaya görüşmek üzere sevgiyle. 

BOĞA

Yıkım yaşamış olduğunuz ya da yaşayacağınızı düşündüğünüz bir bölgeden kutlama geliyor sevgili boğalar. 
Önümüzdeki 3/6 ay aralığında bu tarihlerden başlaka üzere tamamen sizi ilgilendirecek bir karar alacaksınız. Bu karar yaşamınızda yeni bir filizli başlangıç demek olabilecek. Bu bir kontrat bibr tapu hatta bir evlilik kararıyla alakalı bile olabilir. Ve bu yaşamınız için önemli bir karar olacak. Şimdiden hayırlı olsun diyelim. Haftaya görüşmek üzere. Sevgimdesiniz.

İKİZLER

Sevgili ikizler risk alanlarının sizde yarattığı üzüntü çaresizlik ve negatif blokajlara ait tüm duygular yerini yavaşça kontrol edebildiğiniz ve inançlarınızla güçlendirdiğiniz yepyeni bir alana bırakıyor. Bu arada ikizler için bu hafta tarotlar aracılığıyla ulaştırdığım anahtar kelime, umutlarınızı ve hayallerinizi oluşturun, onlara sahip çıkın olacak. Haftaya görüşmek üzere sevgili ikizler. Sevgimdesiniz.

 

YENGEÇ

Yengeçler sizin için geçen haftadan itibaren her alanda korunduğunuz ve yeniden dediğiniz bir dönem başladı. Bu dönem müddetinde elinize geçen parayı iyi değerlendirmenizi hatta mümkünse biriktirebildiğiniz ölçüde biriktirmenizi öneririm. Çünkü bu birikimlerinizi yaşamın bir yerlerinde kullanacaksınız. Bugünlerde odaklanmanız gereken tek şey başarı. Güç enerjilerine bağlanacak ve fark edilmesi zor şans enerjileriyle karşılaşacaksınız. Epeydir bozulan dengeler yerine oturuyor. Huzur ve rahatlık duyguları bu hafta sizin kapınızda. Haftaya görüşmek üzere sevgimdesiniz.

 

ASLAN

Aslanlar bu yıl şartlar ne olursa olsun genelinde çok şanslı olacaksınız. Çünkü bu ilahi adaletin tecellisi. Ancak ay tutulmasından beri gelen kısa süreli risk alanınız halen devam ediyor. Bu sebeple özellikle yeni yapılanmasına dair atılımlara dikkat etmenizi cesaretli adımlar atmamanızı stabil kalmanızı öneriyorum. Bu dönem geçer geçmez ki bu yaklaşık sizin için 14 gün kadar sürecek, yaşamınız tekrar hayır dolu platformuna geri dönüyor. Haftaya görüşmek üzere sevgimdesiniz. 

 

BAŞAK

Başaklar bu yılın sonunda dünya başarılarına ulaşmış güneş açısını yaşamınızda almaya başlamış olacaksınız. Realitenin hayalden sizler için ne kadar önemli olduğunu herkes biliyor. Ancak sizin bu dönemde en çok yorulduğunuz ve rekabet ettiğiniz konu kendinizsiniz. Kendi kendinizi kandırmayı ve zorlamayı bıraktığınızda aşkta istediğiniz her şey para ve mevki de size ulaşacak. Bu hafta yaralar sarılmaya başlayacak uyarısıyla kapattı tarotlar sizin için. Haftaya görüşmek üzere sevgimdesiniz. 

 

TERAZİ

Teraziler bu hafta inançlarından sınanacaklar. Lütfen şartlar ne olursa olsun her şeyi sağlam kapılar altına almayı zenginleştirmeyi kendinizi rahatlatmayı yükselişi ve doğru ekiplerle birlikte olmayı seçin. Çünkü aniden ortaya çıkan riskli alanlarda ya yıldızlı yüksek bölgelere ya da zayıflayacağınız alanlara geçeceksiniz. Ben size inanıyorum ve güveniyorum. Siz bu sınav neyse onu vereceksiniz. Haftaya görüşmek üzere sevgimdesiniz. 

 

AKREP

Sevgili akrepler, üçüncü haftadır dikkat kartları alıyorsunuz ancak bu hafta ilk kez kader çarkının döndüğüne kısa bir zaman sonra uyuyan konularda uyanmalar olacağına yaraların sarılacağına dengelerin sisteme geçiş olasılıkları tanıdığını gösterir kartlarda sizin için çektim. Ancak tarotlar verdiği uyarılarda tekrarlamaya devam etti. Hayatını iyi p lanla ve bitirmen gereken hayatını zorlaştıran bir şey varsa onu bir daha uyanmamak üzere artık bitir. Haftaya görüşmek üzere sevgimdesiniz.

YAY

Geçen yılların düzenli nakit akışı kısmı çalışan ve geleceğini planlayan yaylar için artık bolluk ve bereket kapılarına varmak demek oldu ya da olmak üzere. Bazı konular onlarda da sanki hiç aşılamayacakmış gibi görünüyor biliyorum. Ancak tarotlar yaşamına ve sınavlarına sonsuz sabır sonsuz sevgi gösterebilen yayların ayaklarının üstüne güçlü bir şekilde kalkacaklarını hatta yaklaşan bir zamanda ya yeni bir yapılanma oluşturacaklarını ya da mevcut yapılarını daha hayırlı bir şekle dönüştüreceklerini gösteriyor. Akışta kalın sevgili yaylar.

OĞLAK

Bu hafta üzerinizde göstermediğiniz bir keder örtüsü yakaladım sevgili oğlaklar. Bazı konularda ne yapsam olmuyor, başaramıyorum, ayakta tutamıyorum, yıkılıyor gibi duyguların sizi yıpratmasına da izin vermeyin. Çünkü çok kısa bir zaman sonra önünüz tamamen açılıyor, yurt dışı bağlantıları kurmak isteyen oğlaklar kurabilir hale geliyor. Sevgili oğlaklar bu hafta sizde hiçbir şey için acele karar vermeyin dediğim burçlardansınız ve özellikle yazıp çizdiğiniz ortam bilgisine açtığınız her konuya da dikkat edin. Haftaya görüşmek üzere, sevgimdesiniz. 

KOVA

Gönlü boş olan kovalar hayatınıza ikili çekim ve aşkın geleceğine inananlar içinse bu hafta aşk kapıları aralanıyor. Ateş -koç, aslan, yay- ve Su -balık, yengeç, akrep- grupları sizin için dönemeç yaratan kimlikler oluyor. Bu kişiler iş hayatınızda ise onlarla olan birlikteliklerinizde kontrolü elinizde tutmanızı öneririm. Maddesel olarak da elinize para geçeceği keyifli bir dönem... Haftaya görüşmek üzere sevgiyle kalın. 

 

BALIK

Çok yakında sizin döneminiz başlayacak olmasına rağmen tarotların geçen haftaki uyarılarını tekrarladığını görüyorum sevgili balıklar. Aslında birçok alanda kader çarkı sizin için dönüyor. Bu başka topraklar, başka oluşumlar, başka insanlar bile demek olabilir. Burada yapacağınız şey çok net olmasına rağmen sizler önünüzü görmekte ve karar almakta net olamayabilirsiniz. Önümüzdeki 24 gün çoğunuz için çok belirleyici olacak. Bu dönem bitene dek hak ettiği davranmanızı, yaşam terazinizin kefesindeki en önemli şeyin kendiniz olduğunu unutmamanız gerektiğini sevgiyle öneririm. Haftaya görüşmek üzere. 


 

Haber Yorum

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

-